default_mobilelogo

Nasze miejsce jest doskonale przystosowany do organizacji wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych, jak również przyjęć rodzinnych w mniejszym lub większym gronie. Bar dysponuje 80-cioma miejscami, natomiast zadaszona wiata pomieści nawet 240 osób. W zależności od liczby gości maksymalny czas trwania imprezy waha się pomiędzy godziną 22:00 (poniżej 60 osób) a 1:00 w nocy (powyżej 60 osób).

Wszystkim naszym gościom zapewniamy pyszne dania  rybne, głównie zapraszamy na pstrąga i karpia z grilla oraz profesjonalną obsługę kelnerską. Na miejscu znajduje się duży, świetnie wyposażony grill, z którego serwujemy specjalności naszego baru, dobrze już znane stałym bywalcom i cieszące się popularnością wśród okolicznych mieszkańców Prawiednik i nie tylko... Ponadto, dla wielbicieli wypoczynku pod chmurką, przygotowaliśmy miejsce na ognisko oraz plac do przeprowadzania gier i zabaw (teren o wielkości ok. 2,5 ha). Możliwości są więc nieograniczone – wystarczy odrobina fantazji!

Na imprezy zabronione jest wnoszenie artykułów spożywczych oraz grillowanie we własnym zakresie. 

Nasza oferta jest elastyczna – jesteśmy otwarci na sugestie naszych gości, bo Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze!